Web sitemize hoşgeldiniz.

Aleo Vera Jeli ile Cilt Bakımınızı Tamamlayın

13 Eylül 2018

Evlerinizde yetiştirebileceğiniz bitkiler ile muhteşem bir biçimde kombin yapmak ister misiniz? Aloe vera bu konuda sizi en memnun edecek ürünler arasında yer almaktadır. Siz de kısa bir aman dilimi içerisinde evinizde yetiştireceğiniz bu bitki ile doğal bir cilt bakım rutini elde edebilirsiniz.

Acil Durum Kurtarıcısı: Herhangi bir alanda yanık meydana geldiği zaman cildinizi tahriş etmeden dilediğiniz gibi kullanıma alabilirsiniz. Yaranın direkt olarak acısını alacak ve hiçbir şekilde iz kalmamasını sağlayacaktır. Yanıklarda bu jeli uyguladıktan sonra muhakkak Silverdin adındaki kremi de uygulamanız tavsiye edilmektedir.

Bitkisel Cilt Bakımı

Aloe vera jeli ile cilt bakımı konu başlığı altında kişilerin dikkate almaları gereken noktaların başında şunlar gelmektedir;

  • Cilt bakımı konusunda nemlendirme büyük bir öneme sahiptir. Cildinizi nemlendirirken bir diğer taraftan yapısını da kimyasallar ile tehlikeye atmak istemiyorsanız aleo vera sizin için harika bir seçenek olacaktır.
  • Cildinize uyguladığınız bu jelin emilmesini beklemelisiniz. Emilme aşaması tamamlandıktan sonra dilediğiz gibi hareket edebilirsiniz. Ciltte kesinlikle bir gerginlik yaratmayacaktır.

Aloe vera cilde nasıl uygulanır diye merak eden kişiler ise hem fırça ile hem de diledikleri gibi elleri ile ürünü cilde uygulayabilmektedir. Bu konuda herhangi bir engel söz konusu değildir. Özellikle eliniz ile uygulamayı bitirdikten sonra kalan karımı da ellerinizin üzerine uygulamanız çok daha iyi olacaktır. Aloe vera maskesi kullananlar tarafından verilen bilgilere göre günlük hayattaki kirlerin ciltten sökülmesinde de ayrıca büyük bir etki ortaya koymaktadır.

Lekeleri Geçirir Mi?

Aloe vera bitkisi cilt lekelerine iyi gelir mi diye merak eden kişilerin elde edecekleri sonuç oldukça kapsamlı ve rahat olacaktır. Hem sivilce lekelerinin geçmesi için hem de güneş lekelerinin hafiflemesi için aleo vera jeli kullanmak oldukça mantıklı bir seçim olacaktır.

Aloe vera jeli ile cilt bakımı konusunda hem uygun fiyatlı hem de sorunsuz bir kazanım eğrisi ortaya koyacaktır. Bütçeniz pahalı kozmetik ürünlere uygun değilse bu lekelerden kurataran jele de muhakkak bir şans vermeniz gerekmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ