Web sitemize hoşgeldiniz.

Gamze Estetiği Nedir ve Nasıl Yapılır?

19 Eylül 2018

Benim gibi tam olarak görünen bir gamzesi bulunmayanlar veya yüzünde olmayanlar tarafından son dönemde gamze estetiği yaptırılıyor. Gamze estetiği nedir ve nasıl yapılır? Gamze estetiğinin yapılması için bölge belirlenmesi ve o bölgeye en yakın olan kas grubuna doktor tarafında zarar verilmesi gerekiyor.

Gamze Sonradan Yapılabilir Mi?

Gamze, herkes tarafından sonradan yapılabilecek bir yapıya sahiptir. Sorun yaşanmaması, direkt olarak kasın güncel yapısının korunabilmesi sağlanıyor. Vücutta hem yüze hem de diğer bölgelere uygun şekilde doktorun kararına bağlı olarak estetiğin yapılması mümkün oluyor.

Gamze Estetiği Nedir?

Gamze estetiği, normalde doğal olarak insan vücudunda kas sorunu nedeniyle görünen bir durumun direkt olarak estetikle yapılmasıdır. Gerçekleştirilecek olan işlemle birlikte aslında istenen bölgedeki kasın yapısı deforme edilir. Gamze estetiği yaptıran var mı? Gamze estetiğiyle birlikte tüm işlemlerin cilt yapısına uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi, özellikle de boyutunun bölgeye uygun olarak düzenlenmesi mümkün oluyor.

Gamzenin hangi bölgede olacağı artık bir genetik durum olmaktan çıkılarak, çok kısa süre içerisinde net bir şekilde gamze hazırlanması sağlanabilecek yapıya sahiptir.

Gamze Estetiği Zararlı Mı: Gamze estetiğinin yapılması için uygulanan yöntem, yüzde istenen bir bölgedeki kasın gevşetilmesidir.

  • Aslında işlem, cilde zarar verilerek yapıldığı için, doğrudan kasın yumuşamasına ve zarar görmesine yol açılır.
  • Gevşetilen kas aynı şekilde kasılamaz fakat bu durum direkt olarak gamze estetiğiyle yüze uygun bir şekilde çıkır oluşturması sağlanır.
  • Zarar verilen kas çok büyük bir sorunla karşılaşılmadan kullanılabilecek yapıya sahiptir.

Gamze estetiği nedir ve nasıl yapılır? Sadece yüzde değil, bel ve kalça gibi pek çok alanlarda da özellikle gamzeyle ilgili talep olduğunu biliyorum. Ben kendim için yüzümde gamze istedim. Bir yanağımda olan fakat az bir şekilde görünen gamzenin tam olarak görünmesini sağlamak için yardım aldım ve gamze estetiği öncesi sonrası çok fark etti.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ